Асоціація анестезіологів України
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Де купуєте засоби догляду за ротовою порожниною?

3 користувачів

Перейти донизу

Де купуєте засоби догляду за ротовою порожниною? Empty Де купуєте засоби догляду за ротовою порожниною?

Повідомлення автор Лермик Вт Лист 29, 2022 7:07 pm

т реально цікавить можливість того де краще всього купувати якісні засоби догляду за ротовою порожниною? Бажано аби точно вислали і без проблем могла отримати на НП, таке зустрічали?

Лермик

Кількість повідомлень : 10
Дата реєстрації : 26.06.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Де купуєте засоби догляду за ротовою порожниною? Empty Re: Де купуєте засоби догляду за ротовою порожниною?

Повідомлення автор kateostin Вт Лист 29, 2022 7:08 pm

Я вам точно можу сказати, що варто слухати стоматолога, от він точно нічого поганого не порадить, тому якщо пропонує купити щітку чи пасту, то не потрібно економити, а купуйте
kateostin
kateostin

Кількість повідомлень : 19
Дата реєстрації : 17.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Де купуєте засоби догляду за ротовою порожниною? Empty Re: Де купуєте засоби догляду за ротовою порожниною?

Повідомлення автор айзберг Вт Лист 29, 2022 7:11 pm

Дуже добре, що в цьому питанні я маю певну самостійність і купую саме те, що мені потрібно. От і знову вирішила придбати засоби догляду за ротовою порожниною https://www.aitas.com.ua/product-category/zasobi-doglyadu-za-rotovoyu-porozhninoyu/ з доставкою. Хочу спробувати новий ополіскувач з кокосовим смаком і якісь дивні зубні щітки бамбукові замовили, будемо пробувати.

айзберг

Кількість повідомлень : 13
Дата реєстрації : 24.06.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Де купуєте засоби догляду за ротовою порожниною? Empty Re: Де купуєте засоби догляду за ротовою порожниною?

Повідомлення автор kateostin Вт Лист 29, 2022 7:14 pm

айзберг пише:Дуже добре, що в цьому питанні я маю певну самостійність і купую саме те, що мені потрібно. От і знову вирішила придбати засоби догляду за ротовою порожниною https://www.aitas.com.ua/product-category/zasobi-doglyadu-za-rotovoyu-porozhninoyu/ з доставкою. Хочу спробувати новий ополіскувач з кокосовим смаком і якісь дивні зубні щітки бамбукові замовили, будемо пробувати.
Цікаві пропозиції, можна реально буде і спробувати, дякую!
kateostin
kateostin

Кількість повідомлень : 19
Дата реєстрації : 17.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Де купуєте засоби догляду за ротовою порожниною? Empty Re: Де купуєте засоби догляду за ротовою порожниною?

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі