Асоціація анестезіологів України
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Що будем робити з першого квітня? Або роздуми про медичні інтервенції.

Донизу

Що будем робити з першого квітня? Або роздуми про медичні інтервенції. Empty Що будем робити з першого квітня? Або роздуми про медичні інтервенції.

Створювати по Admin Ср Січ 08, 2020 6:49 am

Шановні колеги! Ви всі знаєте, що з першого квітня ми будемо фінансуватись УСЗ відповідно до пролікованих хворих та проведених їм інтервенцій. Однак, вносити дані у систему повинен лікуючий лікар при виписці пвцієнта із стаціонару. Існує обґрунтоване побоювання, що наші кохані хірурги, терапевти, гінекологи не будуть сильно напрягатись щоб внести в програму все те, що ми зробили. Ті, хто зрозуміє, що від цього напряму залежить і його зарплата будуть намагатись зробити цю роботу. Але де ім взяти весь перелік зроблених нами інтервенцій??? Ритись в медичній карті, вишукуючи інформацію? Це напевно мало хто буде робити...... Які Ваші думки з цього приводу?

Admin
Admin

Кількість повідомлень : 49
Дата реєстрації : 22.10.2016

https://aaukr16.ukraine7.com

На початок Донизу

Що будем робити з першого квітня? Або роздуми про медичні інтервенції. Empty Re: Що будем робити з першого квітня? Або роздуми про медичні інтервенції.

Створювати по dokdan Вт Січ 14, 2020 10:59 pm

Добрий вечір!
Наскільки я зрозумів з презентаціі системи в нашій лікарні всі дані про пацієнта всі щоденники і все те до чого ми приклали руки вносяться до системи на протязі доби.
На наступний день або "заднім числом" нічого внести неможливо.

dokdan

Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 14.01.2020

На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі